MÜÜGIINFO

Võtmed kätte lahendus

Meie puhul tähendab võtmed-kätte-lahendus, et klient saab tervikpaketi – kõik mis on murevabaks lahenduseks vajalik alates nõustamisest lahenduse ja mudeli osas kuni hoone kasutusloani. Meie võtmevalmis lahendus sisaldab lisaks hoonele ja premium siseviimistlusele ka haljastuse rajamist koos parklasillutisega.

Eksklusiivne siseviimistlus

Valikus on nii industriaalse kui ka klassikalise hõnguga eramuid, mille elu ja puhkeruumid paikenvad tihti küll eri tiibades aga samal korrusel. Suured klaaspinnad ja kõrged laed on samuti midagi mille piire meile kombata meeldib. See muudab maja kasutajale mõnusalt avaraks ja valgusküllaliseks. Majade plaanid annavad suurepärase võimaluse pidada ühiseid koosviibimisi eluruumides samal ajal andes võimaluse rahulikult puhata maja teises, privaatsemas tiivas.

Meie projektide hinna sisse kuulub kolm eksklusiivset premium siseviimistluspaketti, mille vahel kliendil on võimalik valida. Soovi korral kohandame paketi ka kliendi erisoovidega.

Energiasäästlik kodu

Selleks, et tagada minimaalsed küttekulud on kõik meie majad A või B energiaklassis. Kütte- ja ventilatsiooniosade maksimaalne tõhusus lahendatakse eraldi kütte-ja ventilatsiooniprojektiga. Hoonesse nähakse ette horisontaalse maasoojuspumba baasil küttesüsteem, millega on ühendatud vesipõrandaküte. Hoone ruumid varustatakse valdavalt soojustagastiga mehaanilise sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniga. Soovi korral paigaldame ka päikesepaneele.

Kaasaegsed lahendused

Puit on keskkonnasõbralik ja taastuv ehitusmaterjal. Puidust ehitatud hoone süsiniku jalajälg on kordades väiksem võrreldes alternatiivsete materjalidega. Puitehitise igas kuupmeetris puidus on ladestunud lisaks 900 kg CO2, mis on seotud konkreetse hoonega kogu elutsükli vältel. Pärast hoone lammutamist on see aga taaskasutatav näiteks puitlaastplaatide tootmises või süsinikneutraalse küttena säästes meid ümbritsevat keskkonda. Lisaks sellele on puit taastuv ehitusmaterjal. Ehitades puidust säästame me keskkonda enda ümber! 

Dokumentatsioon

Ehitusprotsess on kooskõlas Eesti Vabariigi ehitustandarditega ja majaga tuleb kaasa 2 aastane garantii. Ehitustööde vastavuse projektile ja ehitusstandarditele tagab litsenseeritud ehitusjärelvalve. Ehitusloa taotlemine, projektijuhtimine ning kasutusloa taotlus sisaldub hinnas. Kasutusloa kohustus jääb meile tähtajaga 6 kuud pärast asjaõiguslepingu sõlmimist. Ehitav objekt kindlustatakse koguriskikindlustusega.