ALL-IN LOAN

Oleme välja töötanud ALL-IN LOAN süsteemi nendele, kes soovivad endale ehitada kodu finantseerides seda kodulaenuga. Teatavasti on pank tihti hoiakuga, et inimesed kipuvad ehitushindasid alahindama ja kogu protsess alates kinnistu ostmisest on pikk ja väga keeruline. Mõistagi ongi ehitusprotsessis tellijaks olemine stressirikas ja kindlasti nõuab see palju aega ja teadmisi.

Sellepärast oleme välja tulnud tootega, kus inimene valib Tallinnas või Harjumaal endale sobiliku kinnistu ja meie eramu majade seast sobiva. Aitame kliendil otsida sobiva kinnistu ja selle soetada, ehitame maja ja müüme hiljem selle teile tervikuna kodulaenuga.

TÄHTSAMAD PARAMEETRID:

  • Kinnistul on detailplaneering
  • Kinnistul on vajalikud kommunikatsioonid
  • Panga esmane laenuotsus

Meie tootevalikus leiab kahte tüüpi eramuid: Erna ja Saaruste

Meie mudelivalik

EP5 on 1-korruseline industriaalse arhitektuuriga B-energiaklassi eramu. Tänu suurtele klaaspindadele (akende kõrgus elutoas  kuni 3,5m) ja kõrgetele lagedele on hoone igati valgusküllane ja avar. Hoone koosneb kahest eraldiseisvast tiivast, mis on läbi esiku ühendatud

SA7 on 1-korruseline modernse arhitektuuriga A-energiaklassi eramu. Oleme kasutanud suuri klaaspindu luues avara ning valgusküllase siseruumi. Maja eripäraks on hubane siseõu, mis annab suurepärase võimaluse nautida terrassivõlusid ka tuulisema ilmaga ning ühtlasi liigendab see hoone kaheks eri tiivaks..